RestaurantSupply.com is your trusted source for Hoshizaki ice machine parts and accessories.
- Authorized Hoshizaki dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hoshizaki SP-5598 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hoshizaki SP-5598 25 Inch Evaporator Kit Stainless Steel Medium Volume Ice Production
| Manufacturer | Hoshizaki |
|---|---|
| Model Number | SP-5598 |
| Manufacturer Part # | SP-5598 |
| Height | 14" |
| Width | 25" |
| Depth | 29" |
| Weight | 9 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hoshizaki SP-5598 Sp 5598 Edge Evaporator Kit