RestaurantSupply.com is your trusted source for Hoshizaki ice machine parts and accessories.
- Authorized Hoshizaki dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hoshizaki SP-5572 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hoshizaki SP-5572 6.65 Inch Ur Heater Replacement Kit for Hoshizaki
| Manufacturer | Hoshizaki |
|---|---|
| Model Number | SP-5572 |
| Manufacturer Part # | SP-5572 |
| Height | 1.2" |
| Width | 6.65" |
| Depth | 8.55" |
| Weight | 0.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hoshizaki SP-5572 Ur Heater Replacement Kit
