RestaurantSupply.com is your trusted source for Hoshizaki ice machine parts and accessories.
- Authorized Hoshizaki dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hoshizaki SP-5339 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hoshizaki SP-5339 18 Inch Stainless Steel Door Assembly for Hoshizaki Units
| Manufacturer | Hoshizaki |
|---|---|
| Model Number | SP-5339 |
| Manufacturer Part # | SP-5339 |
| Height | 3" |
| Width | 18" |
| Depth | 33" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hoshizaki SP-5339 Am 50baj Door Assemb
