RestaurantSupply.com is your trusted source for Cambro specialty food pans and food pan accessories.
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial storage and transport and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro SP-324 specialty food pans and food pan accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cambro SP-324 7 Inch Sandstone Polycarbonate Food Pan High Heat
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | SP-324 |
| Manufacturer Part # | SP-324 |
| Height | 6" |
| Width | 7" |
| Depth | 12.5" |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cambro SP-324 Sandstone Polycarbonate Food Pan -40 To 375 F, Cold Warm Hot & Steam, 1/3 Size 6-15/16" X 12-3/4" X 6", , Formerly Amber Colored "36hp150", , New High Heat Material With Sandstone "772" Suffix
