Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Cambro specialty food pans and food pan accessories.
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial storage and transport and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro SP-308 specialty food pans and food pan accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cambro SP-308 7 Inch Clear Polycarbonate Food Pan Lid with Handle
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | SP-308 |
| Manufacturer Part # | SP-308 |
| Height | 2" |
| Width | 7" |
| Depth | 13" |
| Weight | 0.41 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cambro SP-308 Clear Polycarbonate Food Pan Lid W/handle -40 To 210 F, Cold Warm Not Steam, 1/3 Size 6-15/16" X 12-3/4"
