RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam SP-28135 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam SP-28135 1.25 Inch Spacer Ignitor Seal gas OEM Component
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | SP-28135 |
| Manufacturer Part # | SP-28135 |
| Height | 0.15" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam SP-28135 Spacer Ignitor Seal Ar 6 G
