Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg aftermarket commercial grills and griddles.
- Engineered to match existing Star Mfg units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Star Mfg SP-115347 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star SP-115347 3 Inch Control Assembly For Belleco Toaster Holman Oven
| Fits with Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | SP-115347 |
| Manufacturer Part # | SP-115347 |
| Height | 2.13" |
| Width | 3" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg SP-115347 Stratford Control Assembly, Wires Red White Yellow Black Brown, Belleco Toaster, Holman Oven 314hx 318hx 418hx (only Models With Stratford, Control)
