RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend commercial restaurant ranges.
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend 1187482 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend 1187482 2.85 Inch Gold Handle for Commercial Equipment
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1187482 |
| Manufacturer Part # | 1187482 |
| Height | 2" |
| Width | 2.85" |
| Depth | 15.65" |
| Weight | 1.32 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1187482 Handle 15 Co Gold
