Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend aftermarket protective shield and safety divider parts and accessories.
- Engineered to match existing Southbend units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Southbend 1170347 protective shield and safety divider parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend 1170347 0.38 Inch Amber Signal Light with White Bezel
| Fits with Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1170347 |
| Manufacturer Part # | 1170347 |
| Height | 0.38" |
| Width | 0.38" |
| Depth | 11.75" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1170347 Signal Light Flush 125v Amber 5/16" 10" Leads 125v, White Bezel, [ Requires 5/16" Tinnerman Fastener Clip # 26-2263 ]
