Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend aftermarket commercial restaurant ranges.
- Engineered to match existing Southbend units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Southbend SOU7606469 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend SOU7606469 4 Inch High-grade Door Cable for Southbend RH36
| Fits with Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | SOU7606469 |
| Manufacturer Part # | SOU7606469 |
| Height | 4.5" |
| Width | 4" |
| Depth | 0.5" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend SOU7606469 Tm Rh36 Door Cable
