Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend aftermarket commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Engineered to match existing Southbend units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Southbend SOU3103164 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend SOU3103164 2 Inch Door Handle and Drawer Spacer for Southbend
| Fits with Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | SOU3103164 |
| Manufacturer Part # | SOU3103164 |
| Height | 1" |
| Width | 2" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend SOU3103164 Door Handle &drwr Spacer
