Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Southbend SOU3102541 20 Inch Stainless Steel Oven Shelf with Easy Maintenance
| Fits with Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | SOU3102541 |
| Manufacturer Part # | SOU3102541 |
| Height | 2" |
| Width | 20" |
| Depth | 28.25" |
| Weight | 4.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend SOU3102541 36c Oven Shelf
