FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend commercial restaurant ranges.
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend SOU30902 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend SOU30902 22 Inch Door Assembly with Corrosion Resistant Metal
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | SOU30902 |
| Manufacturer Part # | SOU30902 |
| Height | 12.38" |
| Width | 22" |
| Depth | 31" |
| Weight | 28.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend SOU30902 Door Assy

