RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend commercial restaurant ranges.
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend SOU3003792 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend SOU3003792 4 Inch OEM Electric Switch for Southbend Appliances
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | SOU3003792 |
| Manufacturer Part # | SOU3003792 |
| Height | 1.2" |
| Width | 4" |
| Depth | 5.3" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend SOU3003792 2000177r Switch

