FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Southbend SOU3002761 Motor 10 Inch Electric OEM with Dual-Speed Operation
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | SOU3002761 |
| Manufacturer Part # | SOU3002761 |
| Height | 10" |
| Width | 10" |
| Depth | 14" |
| Weight | 21 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend SOU3002761 Motor (208 230v 2sp)
