Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Southbend SOU3000641 2.5 Inch Mercury Relay 208 to 240 Volt Electric
| Fits with Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | SOU3000641 |
| Manufacturer Part # | SOU3000641 |
| Height | 2" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.76 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend SOU3000641 Relay Mercury 208/240v
