Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend aftermarket commercial restaurant ranges.
- Engineered to match existing Southbend units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Southbend SOU1195304 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend SOU1195304 6 Inch Thermostat Gs Commercial Gas Control
| Fits with Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | SOU1195304 |
| Manufacturer Part # | SOU1195304 |
| Height | 3" |
| Width | 6" |
| Depth | 13" |
| Weight | 0.81 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend SOU1195304 Thermostat Gs 600f, Cap 30" Bulb 11-1/2" X 3/16" 3/8" Cct In/out (90, Degrees Off Outlet), Southbend
