- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Southbend SOU1183500 12 Inch Sectional Grate Stainless Steel for Gas Cooking
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | SOU1183500 |
| Manufacturer Part # | SOU1183500 |
| Height | 3" |
| Width | 12" |
| Depth | 24" |
| Weight | 25.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend SOU1183500 Sectional Grate

