Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints SOU1182835 1.95 Inch Burner Hdc Gas OEM Stainless Steel Durable
Item:
#1851749
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | SOU1182835 |
| Manufacturer Part # | SOU1182835 |
| Height | 1.95" |
| Width | 1.95" |
| Depth | 22.6" |
| Weight | 0.94 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints SOU1182835 1.95 Inch Burner Hdc Gas OEM Stainless Steel Durable
$210.95
Unit price
/
Unavailable
