Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend aftermarket commercial restaurant ranges.
- Engineered to match existing Southbend units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Southbend SOU1182193 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend SOU1182193 6 Inch Burner Gas Open Top Cast Iron Includes Air Shutter
| Fits with Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | SOU1182193 |
| Manufacturer Part # | SOU1182193 |
| Height | 4" |
| Width | 6" |
| Depth | 8" |
| Weight | 3.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend SOU1182193 Material Cast Iron, Includes Air Shutter
