Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Southbend SOU1177567 1 Inch Mini Micro Lever Switch 15a 250v Door Switch
| Fits with Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | SOU1177567 |
| Manufacturer Part # | SOU1177567 |
| Height | 0.5" |
| Width | 1" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend SOU1177567 Door Switch, Mini Micro Lever Switch 15a 250v No Nc Com 1/4" Tabs, .272" Wide X 1.17" End Of Lever To Ctr Of Mt Hole., Southbend Oven Series 300 400 B Eb Sles Slg Str
