Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend aftermarket cart replacement parts and accessories.
- Engineered to match existing Southbend units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Southbend SOU1172650 cart replacement parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend SOU1172650 3.5 Inch Removable Leg Plate Stainless Steel
| Fits with Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | SOU1172650 |
| Manufacturer Part # | SOU1172650 |
| Height | 0.5" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend SOU1172650 Leg Plate By Chg(r) Removable, Weight 1.0 Lb
