RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend steam tables and food wells.
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend SOU1170350 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend SOU1170350 1.85 Inch Light Indicator Electric OEM 240v 3/16 Inch Mounting
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | SOU1170350 |
| Manufacturer Part # | SOU1170350 |
| Height | 0.45" |
| Width | 1.85" |
| Depth | 6.4" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend SOU1170350 Light Indicator (3/16" 240v
