RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend commercial restaurant ranges.
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend SOU1165702 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend SOU1165702 0.45 Inch Spring Plunger with durable stainless steel
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | SOU1165702 |
| Manufacturer Part # | SOU1165702 |
| Height | 0.4" |
| Width | 0.45" |
| Depth | 0.85" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend SOU1165702 Spring Plunger Stainless Steel

