Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Southbend SOU1057515 5/8 Inch Gasket Ceramic For Fryers Broilers
| Fits with Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | SOU1057515 |
| Manufacturer Part # | SOU1057515 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 12" |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend SOU1057515 I/r Burner Gasket For Ceramics 5/8" Wide X 1/8" Thick, Gasket Used To Hold Ceramics In Box, Frymaster Fryer, Southbend Broiler
