Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints SOP56-5629 22 5/8 Inch OEM Curtain F Long for Commercial Use
Item:
#1200366
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | SOP56-5629 |
| Manufacturer Part # | SOP56-5629 |
| Height | 4" |
| Width | 14" |
| Depth | 24" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints SOP56-5629 22 5/8 Inch OEM Curtain F Long for Commercial Use
$319.78
Unit price
/
Unavailable
