Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints SOA69-1454 3.2 Inch Gas Power Scrapr Cover Corrosion Resistant
Item:
#1200401
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | SOA69-1454 |
| Manufacturer Part # | SOA69-1454 |
| Height | 0.15" |
| Width | 3.2" |
| Depth | 3.45" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints SOA69-1454 3.2 Inch Gas Power Scrapr Cover Corrosion Resistant
