Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints SOA51-1095 0.45 Inch Pawl Bushing Stainless Steel
Item:
#1200554
Technical details
| Manufacturer | Sterling Multi-Mixer |
|---|---|
| Model Number | SOA51-1095 |
| Manufacturer Part # | SOA51-1095 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.45" |
| Depth | 0.55" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints SOA51-1095 0.45 Inch Pawl Bushing Stainless Steel
$16.68
Unit price
/
Unavailable
