RestaurantSupply.com is your trusted source for Lang cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Lang dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lang SO9-C28-251 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lang SO9-C28-251 2.15 Inch Buzzer with Wires Electric Signal Device
| Manufacturer | Lang |
|---|---|
| Model Number | SO9-C28-251 |
| Manufacturer Part # | SO9-C28-251 |
| Height | 1.45" |
| Width | 2.15" |
| Depth | 5.6" |
| Weight | 0.36 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lang SO9-C28-251 C28 Solas Buzzer W/wires