RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbo Air holding and proofing cabinets.
- Authorized Turbo Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbo Air SNZ28-711S holding and proofing cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbo Air SNZ28-711S 29 Inch Countertop Sneeze Guard Stainless Steel with Tempered Glass
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | SNZ28-711S |
| Manufacturer Part # | SNZ28-711S |
| Height | 12" |
| Width | 29" |
| Depth | 29" |
| Weight | 32 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air SNZ28-711S Sneeze Guard