RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbo Air commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Turbo Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbo Air SNZ-28711 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbo Air SNZ-28711 29 Inch Stainless Steel Sneeze Guard with Hinged Doors
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | SNZ-28711 |
| Manufacturer Part # | SNZ-28711 |
| Height | 13" |
| Width | 29" |
| Depth | 30" |
| Weight | 32 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air SNZ-28711 Sneeze Guard