FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Bakers Pride bakery deck ovens.
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride SN4-D1106U bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride SN4-D1106U 11 Inch OEM Door Assembly No Window with durable construction
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | SN4-D1106U |
| Manufacturer Part # | SN4-D1106U |
| Height | 5" |
| Width | 11" |
| Depth | 24" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride SN4-D1106U Door Assy No Window