RestaurantSupply.com is your trusted source for Bakers Pride commercial pizza ovens.
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride SN4-C5041T commercial pizza ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride SN4-C5041T 13 Inch Stainless Steel Door Assembly with Gasket Seal
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | SN4-C5041T |
| Manufacturer Part # | SN4-C5041T |
| Height | 9" |
| Width | 13" |
| Depth | 30" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride SN4-C5041T Door Assy
