- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star SN2-30404 Pump Assembly OEM Stainless Steel Durable Design
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | SN2-30404 |
| Manufacturer Part # | SN2-30404 |
| Height | 12" |
| Width | 12" |
| Depth | 12" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg SN2-30404 Pump Assembly Complete
