Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbo Air commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Turbo Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbo Air SMP103CZK commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbo Air SMP103CZK 4.1 Inch Power Supply Switching Electric Module
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | SMP103CZK |
| Manufacturer Part # | SMP103CZK |
| Height | 1.75" |
| Width | 4.1" |
| Depth | 6.7" |
| Weight | 1.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air SMP103CZK Power Supply Swtichign