RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbo Air holding and proofing cabinets.
- Authorized Turbo Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbo Air SMP103AZK holding and proofing cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbo Air SMP103AZK 4.1 Inch OEM Power Supply for Foodservice Equipment
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | SMP103AZK |
| Manufacturer Part # | SMP103AZK |
| Height | 1.7" |
| Width | 4.1" |
| Depth | 6.6" |
| Weight | 1.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air SMP103AZK Smps
