RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield SMK00954-S prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield SMK00954-S 5 Inch Clip Holding Pan 38.5 Liter Stainless Steel
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | SMK00954-S |
| Manufacturer Part # | SMK00954-S |
| Height | 1" |
| Width | 5.38" |
| Depth | 36" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield SMK00954-S Clip Holding Pan 38.5 0l