Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Dormont cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Dormont dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dormont -SM75 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Dormont -SM75 3/4 Inch Swivel Fitting 360 Degree Rotational Durable Construction
| Manufacturer | Dormont |
|---|---|
| Model Number | -SM75 |
| Manufacturer Part # | -SM75 |
| Height | 1.5" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.44 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Dormont -SM75 3/4" Super-swivel 360 Degree Multi-plane Fitting, 1/2 Psig Max
