RestaurantSupply.com is your trusted source for Magikitch'N commercial grills and griddles.
- Authorized Magikitch'N dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Magikitch'N SM6-1293901 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Magikitch'N SM6-1293901 20 Inch Stainless Steel Water Tub with Drainage
| Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | SM6-1293901 |
| Manufacturer Part # | SM6-1293901 |
| Height | 3" |
| Width | 20" |
| Depth | 31" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N SM6-1293901 W/a Wtr Tub Rh