RestaurantSupply.com is your trusted source for Magikitch'N cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Magikitch'N dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Magikitch'N SM6-1125401 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Magikitch'N SM6-1125401 1 Inch T-Couple Stainless Steel with Durable Design
| Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | SM6-1125401 |
| Manufacturer Part # | SM6-1125401 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N SM6-1125401 W/a. Bracket T Couple 6 00 Ce