RestaurantSupply.com is your trusted source for Magikitch'N commercial grills and griddles.
- Authorized Magikitch'N dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Magikitch'N SM6-1000404 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Magikitch'N SM6-1000404 26 Inch Stainless Steel Water Tub Set with Optimal Design
| Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | SM6-1000404 |
| Manufacturer Part # | SM6-1000404 |
| Height | 18" |
| Width | 26" |
| Depth | 34" |
| Weight | 40 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N SM6-1000404 Opt Water Tub Set Dp 648