- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Salvajor SM47X5 3.15 Inch Rubber Flap Gasket with Airtight Seal
| Manufacturer | Salvajor |
|---|---|
| Model Number | SM47X5 |
| Manufacturer Part # | SM47X5 |
| Height | 1.65" |
| Width | 3.15" |
| Depth | 6.35" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Salvajor SM47X5 Rubber Flap Gasket Sm/tv
