RestaurantSupply.com is your trusted source for Wells commercial deep fryers.
- Authorized Wells dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Wells SM3-302772 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Wells SM3-302772 3/8 Inch Gasket Silicone Tape 15 Foot Length
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | SM3-302772 |
| Manufacturer Part # | SM3-302772 |
| Height | 1.2" |
| Width | 4.55" |
| Depth | 4.65" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells SM3-302772 Gasket Sil Tape 3/8w X 15
