Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Server Products steam tables and food wells.
- Authorized Server Products dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Server Products SLMDFD WM steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Server Products SLMDFD WM 6.44 Inch Dry Food Candy Dispenser Double Model 2 L
| Manufacturer | Server Products |
|---|---|
| Model Number | SLMDFD WM |
| Manufacturer Part # | SLMDFD WM |
| Height | 6.94" |
| Width | 6.44" |
| Depth | 17.53" |
| Weight | 8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Server Products SLMDFD WM Dry Food/candy Dispenser 2 L Slimline Double
