FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
AllPoints SLC07-1048AA 48 Inch Air Curtain - Sanitation Series
| Manufacturer | Berner International Corp |
|---|---|
| Model Number | SLC07-1048AA |
| Manufacturer Part # | SLC07-1048AA |
| Height | 8.5" |
| Width | 8.5" |
| Depth | 48" |
| Weight | 54 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Berner International Corp SLC07-1048AA 48 In Air Curtain Sanitation Series