Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints -SLA1710 18 Inch Coil Evaporator Coated OEM Refrigeration
Item:
#1130201
Technical details
| Manufacturer | Russell |
|---|---|
| Model Number | -SLA1710 |
| Manufacturer Part # | -SLA1710 |
| Height | 8" |
| Width | 18" |
| Depth | 19.5" |
| Weight | 13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints -SLA1710 18 Inch Coil Evaporator Coated OEM Refrigeration
