Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints SL578-003171 5 Inch General Switch OEM for Ice Machines and Refrigeration
Item:
#1453719
Technical details
| Manufacturer | Carpigiani |
|---|---|
| Model Number | SL578-003171 |
| Manufacturer Part # | SL578-003171 |
| Height | 1.7" |
| Width | 5" |
| Depth | 5.6" |
| Weight | 0.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints SL578-003171 5 Inch General Switch OEM for Ice Machines and Refrigeration
$13.70
Unit price
/
Unavailable
