Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints SL558-002425 3.6 Inch Gear Motor Electric OEM for Food Equipment
Item:
#1454230
Technical details
| Manufacturer | Carpigiani |
|---|---|
| Model Number | SL558-002425 |
| Manufacturer Part # | SL558-002425 |
| Height | 2.85" |
| Width | 3.6" |
| Depth | 5.85" |
| Weight | 2.39 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints SL558-002425 3.6 Inch Gear Motor Electric OEM for Food Equipment
