Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints SL320000795 5.8 Inch Stainless Steel Auger Spiral Granismart
Item:
#1454111
Technical details
| Manufacturer | Carpigiani |
|---|---|
| Model Number | SL320000795 |
| Manufacturer Part # | SL320000795 |
| Height | 5.5" |
| Width | 5.8" |
| Depth | 9.4" |
| Weight | 0.45 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints SL320000795 5.8 Inch Stainless Steel Auger Spiral Granismart
$48.79
Unit price
/
Unavailable
