Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints SL158-007065 1.13 Inch Clamp Thermald Screw Stainless Steel
Item:
#1454083
Technical details
| Manufacturer | Carpigiani |
|---|---|
| Model Number | SL158-007065 |
| Manufacturer Part # | SL158-007065 |
| Height | 0.5" |
| Width | 1.13" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 1.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints SL158-007065 1.13 Inch Clamp Thermald Screw Stainless Steel
$36.32
Unit price
/
Unavailable